Wijkverpleegkundigen

De wijkverpleegkundigen van WIJdezorg brengen samen met u in kaart welke zorg en begeleiding er nodig is, zodat u of uw naaste zo lang mogelijk thuis kan blijven wonen. Zij regelen de daadwerkelijke inzet van zorg (via thuiszorgteam) en bieden daarnaast ondersteuning bij het leggen van contact met bijvoorbeeld gemeente of vrijwilligers.

Ook wanneer u na ziekenhuisopname thuiszorg en ondersteuning nodig heeft, kunt u de wijkverpleegkundige inschakelen. Dit kan rechtstreeks of via de transferverpleegkundige van het desbetreffende ziekenhuis.

Als u zich zorgen maakt om een familielid, buren of een kennis en u weet niet welke hulp ingeschakeld kan of moet worden, dan kunt u altijd de wijkverpleegkundige benaderen om samen naar een oplossing te zoeken.

Wilt u contact met uw wijkverpleegkundige?

Hedy Schoop

Nieuwkoop Gemeente Nieuwkoop 088-2091000 06-386 52 829 hschoop@wijdezorg.com

Lisa Vink

Woudsoord Gemeente Kaag & Braassem 088-2091000 06-823 56 254 lvink@wijdezorg.com

Sarah Verbeek

Aarhoeve / Ter Aar Gemeente Nieuwkoop 088-2091000 06-829 92 033 sverbeek@wijdezorg.com

Sanne van Dijk

Jacobus Gemeente Kaag & Braassem 088-2091000 06-827 45 657 sdijk@wijdezorg.com

Maaike Otto - van der Geest

Rhijndael / Hazerswoude-Rijndijk Gemeente Alphen aan den Rijn 088-2091000 06-825 49 124 motto@wijdezorg.com

Ilja van Rijn

Emmaus / Leidse regio Gemeente Zoeterwoude 088-2091000 06-824 09 756 ivanrijn@wijdezorg.com

Kirsten Schaap

Rhijndael / Hazerswoude-Rijndijk Alphen aan den Rijn 088-2091000 06-204 19 066 kschaap@wijdezorg.com

Nanette Rooseboom

Driehof / Hazerswoude-Dorp Alphen aan den Rijn 088-2091000 06-820 68 876 nrooseboom@wijdezorg.com

Esmee Haveman

VBD (Verpleegkundige Bereikbaarheid Dienst) Nieuwkoop 088-2091000 06-304 29 243 ehaveman@wijdezorg.com