Wijkverpleegkundigen

De wijkverpleegkundigen van WIJdezorg brengen samen met u in kaart welke zorg en begeleiding er nodig is, zodat u of uw naaste zo lang mogelijk thuis kan blijven wonen. Zij regelen de daadwerkelijke inzet van zorg (via thuiszorgteam) en bieden daarnaast ondersteuning bij het leggen van contact met bijvoorbeeld gemeente of vrijwilligers.

Ook wanneer u na ziekenhuisopname thuis zorg en ondersteuning nodig heeft, kunt u de wijkverpleegkundige inschakelen. Dit kan rechtstreeks of via de transferverpleegkundige van het desbetreffende ziekenhuis.

Als u zich zorgen maakt om een familielid, buren of een kennis en u weet niet welke hulp ingeschakeld kan of moet worden, dan kunt u altijd de wijkverpleegkundige benaderen om samen naar een oplossing te zoeken.

Wilt u contact met uw wijkverpleegkundige?

Sandra Spruit

Driehof en Rhijndael Gemeente Alphen a/d Rijn 088-2091000 06-30430091 sspruit@wijdezorg.com

Brigitte van Harten

Aarhoeve en Nieuwkoop Gemeente Nieuwkoop 088-2091000 06-30429376 bvanharten@wijdezorg.com
Renée Jannes

Renée Jannes

Woudsoord Gemeente Kaag & Braassem 088-2091000 06-13984736 rjannes@wijdezorg.com
Dian Pieterse

Dian Pieterse

Aarhoeve Gemeente Nieuwkoop 088-2091000 06-30429498 dpieterse@wijdezorg.com
Sadie Cozijn

Sadie Cozijn

Jacobus Gemeente Kaag & Braassem 088-2091000 06-30429214 scozijn@wijdezorg.com
Lisette Mooijman

Lisette Mooijman

Emmaus Gemeente Zoeterwoude 088-2091000 06-30429316 lmooijman@wijdezorg.com
Diana Willers

Diana Willers

Nieuwkoop en Jacobus Gemeente Nieuwkoop en Kaag & Braassem 088-2091000 06-12563419 dwillers@wijdezorg.com